Par mums

MODA MAKS ir veikalu tīkls Rīgā, kas pārdod lietotu apģērbu uz svara. Prece pie mums nāk no Anglijas, kura tiek rūpīgi šķirota mūsu šķirošanas noliktavā, lai Mūsu veikali saņemtu tikai labāko un kvalitatīvako apģērbu un apavus. Pie Mums Jums ir iespēja atjaunot savu sezonas gardrobi un labi ietaupīt!


Pievilcīgas cenas
Mēs izmantojam unikālu cenu sistēmu. Mūsu veikalos nav fiksētu cenu. Preces cena ir atkarīga no tās svara un dienas cenas. Pati augstākā cena par kilogramu ir preču pieveduma dienā. Tad ar katru dienu cena samazinās, līdz dienu pirms jaunā pieveduma preces var iegādāties par ļoti zemu cenu. Preču sortiments tiek atjaunots katru nedēļu.

Apģērbs un apavi visai ģimenei
Pie Mums Jūs varat iegādāties kvalitatīvu apģērbu, apavus un aksesuārus visai ģimenei. Pārdošanā ir pazīstamu zīmolu, unikālas un stilīgas preces! Lai pircējiem būtu vieglāk orientēties un ātri atrast meklēto, Mūsu veikalā visa prece ir sagrupēta pēc kategorijām un ar norādēm uz tām. Pārdevēji Mūsu veikalā ir atsaucīgi un vienmēr palīdzēs ar pareizo izvēli.

 Preces kvalitāte
Preces kvalitāte -ir Mūsu biznesa pamats. Iegādājoties preces Mūsu veikalos, Jūs varat būt pārliecināts, ka Jūsu pirkums atbilst visām normām un prece ir labā stāvoklī.

Par atbildīgo pieeju, apkalpošanu un lielo izvēli, Mūs ikdienu izvēlas arvien vairāk klientu. Mūsu atlaides un akcijas paceļ Mūsu pircējiem garstāvokli. Iepērcieties pie Mums bez liekiem tēriņiem!